Şu anda bu içeriği reklamlı video oynatıcıdan izliyorsunuz, eğer reklamlar rahatsız edici seviyedeyse reklamsız alternatiflere (vk, ok, vudeo) geçebilirsiniz.
Eğer video yerine siyah ekran geliyorsa reklam engelleyici kaynaklıdır, alternatif kaynağa geçebilirsiniz. Lütfen bu konu hakkında rapor göndermeyin.
VK kaynağında şu an genel bir problem bulunmaktadır, en kısa sürede çözüm üreteceğiz.
Güney Kore

Persona: Sulli

Dear Jinri

Süre
2 Saat 9 Dakika
Yayın yılı
2023
Genel Bakış
"Persona: Sulli" filmi, "4: Clean Island" ve "Dear Jinri." olarak iki bölümden oluşmaktadır. İlk kısım olan "4: Clean Island", dünyanın en temiz yeri olarak bilinen Clean Island'a gitmek isteyen insanların ilginç bir göçmen kontrol noktasında karşıya geçebilmek için günahlarını itiraf etmelerinin hikayesini anlatıyor. "Dear Jinri" ise aktör ve sanatçı 25 yaşındaki Choi Jinri'nin (Sulli'nin gerçek adı) hissettiği çeşitli günlük endişeleri ve düşünceleri röportaj şeklinde aktaran uzun metrajlı bir belgesel filmi olarak karşımıza çıkıyor. İki film birleştirilmiş bir şekilde tek film olarak yayınlanmıştır.
Sulli'nin oynadığı "Persona" antoloji dizisinin özel bir bölümünü ve 2019'da verdiği derinlemesine bir röportajı içeriyor.
0
Yorumlar
Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş, Kayıt