Popüler
Web Drama Turkey ile Popüler Asya dizilerini ve filmlerini keşfedin! Kore, Çin, Japon dizi, film ve programlarını bizimle Türkçe altyazılı olarak izleyin.
Güney Kore
Marry My Husband (2024)
Kocamla Evlen
Kang Ji Won, Park Min Hwan ile evlidir, ancak evlilikleri onun bencilliği ve talepkar annesi nedeniyle sorunludur. Ji Won ailenin geçimini sağlayan kişidir, Min Hwan ise işsiz ve borçludur. Ji Won ayrıca tüm ev işlerini de kendisi yapmaktadır. Bir gün Ji Won kanser olduğu ve fazla ömrünün kalmadığı haberini alır. İşleri daha da kötüleştirmek için, kocasını ve yakın arkadaşı Jung Soo Min'i bir ilişki yaşarken yakalar. Fiziksel bir mücadele başlar ve kocasının ellerinde trajik ölümüyle sonuçlanır. Aniden, 10 yıl önce Min Hwan'la çıktığı geçmişe uyanır. Hayatını değiştirmeye kararlı bir şekilde, Soo Min'i Min Hwan'la evlendirmeye karar verir. Bu arada, iş yerinde, Ji Won ile aynı departmanda şef olarak görev yapan Yoo Ji Hyeok, ona karşı hisler beslemektedir ve bunları yavaş yavaş açığa vurmaya başlar. Ayrıca bir sır saklamaktadır.
1.8M izlenme
Çin
Fireworks of My Heart (2023)
Kalbimin Havai Fişekleri
İtfaiye şefi Song Yan ve acil servis doktoru Xu Qin, küçükken aileleri sebebiyle ayrılırlar. On yıl sonra meslekleri nedeniyle tekrar karşılaşırlar. Yaşamı ve ölümü birlikte yaşadıktan sonra, birlikte çalışarak ve birbirlerini cesaretlendirerek geri dönüş yollarını bulmayı başarırlar. Yıllar sonra birbirlerinin bireysel gelişimini kabul ederler, ancak bu sefer birlikte kalmak için yollarındaki engellerin üstesinden gelebilecekler mi?
1.6M izlenme
Güney Kore
Lovely Runner (2024)
선재 업고 튀어
Ryu Seon Jae, yıldızlığın gösterişli dünyasında üst düzey bir ünlü olarak parlıyor ve çıkışından bu yana tüm ilgi odağı oluyor. Kusursuz bir yaşam görünümüne rağmen eğlence sektörünün zorlu doğası onu tamamen bitkin bırakmıştır. Ateşli bir hayran olan Im Sol, Ryu Seon Jae'ye karşı sevgi dolu bir aşk besliyor. Çocukluğunda geçirdiği bir kaza onun hayallerini raydan çıkarmıştır, ancak Ryu Seon Jae'nin radyodaki müziğinde bulduğu teselli onu sarsılmaz bir hayrana dönüştürmüştür. Ryu Seon Jae'nin trajik ölümüyle ilgili son dakika haberiyle sarsılan Im Sol, kaderinin mucizevi bir cilvesiyle karşılaştığında hikaye dokunaklı bir hal alır. 15 yıl geçmişe giden kız, 19 yaşındaki lise halindeki Ryu Seon Jae ile yüzleşir. Im Sol, yaklaşan trajediyi önlemek için sarsılmaz bir kararlılıkla, geleceğinin gidişatını değiştirmenin zorlu mücadelesiyle boğuşuyor.
1.3M izlenme
Çin
Hidden Love (2023)
偷偷藏不住
Sang Zhi henüz küçükken abisinin arkadaşı Duan Jia Xu ile karşılaşır ve zamanla ona aşık olur fakat bir şekilde iletişimi kaybederler. Sang Zhi liseden mezun olduktan sonra onun bulunduğu şehirdeki üniversiteye gider ve samimi etkileşimleri sırasında yakınlık kurup yavaşça birbirlerine aşık olurlar.
1.3M izlenme
Çin
Only for Love (2023)
以爱为营
Çin'in önde gelen finans gazetelerinden birinde çalışan muhabir Zheng Shu Yi ilk sayfada haber yapmak için ülkenin en genç CEO'larından biri olan Shi Yan ile röportaj yapmak ister fakat ikili arasında bir takım karışıklıklar yaşanır ve daha sonra yolları tekrar kesişir. İstemeden de olsa birbirlerini tanıdıkça kaderlerinin iç içe geçmiş olduğunu fark etmeye başlarlar. Shi Yan çıkarları için Zheng Shu Yi'nin şirketi hakkında bir dizi hikâye yazmasına izin verir. Ancak filizlenen iş ilişkisi onları aşka giden yola götürebilir mi?
1.2M izlenme
Güney Kore
Parıldayan Karpuz (2023)
Twinkling Watermelon
Ebeveynleri ve kardeşi işitme engelli olan müzik dahisi şans eseri gizemli bir yeri ziyaret edip geçmişe gider. Orada babası, annesi ve annesinin rakibiyle tanışır fakat işler hiç beklediği gibi gitmeyecektir.
774.7B izlenme
Güney Kore
My Lovely Liar (2023)
소용없어 거짓말
Mok Sol Hee, insanların yalan söyleyip söylemediğini ayırt etmesini sağlayan özel bir yeteneğe sahiptir. Yeteneğinden nefret ediyor ve bunu bir lanet olarak görüyor. Özel yeteneği nedeniyle kimseye güvenemez. Mok Sol Hee, masum olduğu konusunda ısrar eden ama kimse ona inanmayan bir cinayet şüphelisine karışır.
707.8B izlenme
Güney Kore
Night Has Come (2023)
밤이 되었습니다
Lise ikinci sınıf öğrencilerinden oluşan bir sınıfın, inzivaya çekildikleri sırada aniden gerçek hayatta mafya oyunları oynamak zorunda kalmasıyla başlayan gizemli bir gençlik draması. Drama, hayatta kalma moduna giren öğrenciler arasındaki yoğun psikolojik savaşı ortaya çıkaracak. Yooil Lisesi 2. sınıf 3. şubedeki öğrenciler bir okul gezisine çıkarlar. Orada bir ölüm mafyası oyununa katılmaya zorlanırlar ve hayatta kalmak için mücadele ederler. Lee Yoon Seo, kaçmaya çalışmak için kullandığı mükemmel gözlem ve muhakeme yeteneklerine sahiptir. Kim Jun Hee, güçlü bir adalet ve sorumluluk duygusuna sahip sınıf başkanıdır. Oh Jung Won akademik olarak okul birincisidir, ancak dışlanmış ve yalnız biridir. Hayatta kalmak için diğer öğrencilerle birlikte çalışmak zorundadır.
679.5B izlenme
Güney Kore
Adult Trainee (2021)
어른연습생
"Yetişkin Stajyer", vücutları olgunlaştıkça hormonal gençlerin hikayesini anlatıyor. Mastürbasyona bağımlı olan Jae Min, erkek arkadaşıyla riskli bir buluşmaya başlayan muhafazakar Yu Ra ve daha önce hiç erkek arkadaşı olmayan aşırı kilolu Na Eun var. Drama, 18 yaşındakilerin ham ve doğru endişelerini ve aşk hikayelerini Gen Z'nin ilişki kurabileceği şekilde ifade etmeyi amaçlıyor.
677.4B izlenme
Çin
You Are Desire (2023)
白日梦我
Lin Yu Jing'in anne ve babası boşandıktan sonra, babasıyla birlikte yeni bir şehre taşınır ve burada yeni okullarında "kötü huylu" Shen Juan ile sıra arkadaşı olur. Yeniden tanışırlar, ayrılırlar ve üniversitede tekrar bir araya gelirler. Lin Yu Jing, babasının yeniden evlenmesinden sonra karma bir aileye yeniden uyum sağlama konusunda başlangıçta endişe doluydu, ancak üvey annesi ve üvey kardeşi Fu Ming Xiu tarafından sıcak bir şekilde karşılandı. Ayrıca yeni bir gruba uyum sağlamanın zor olacağını düşünse de yeni okulunda kısa sürede ilginç sınıf arkadaşlarıyla tanışır. Onun gelişi, bir yıl geride kalan yeni sıra arkadaşı Shen Juan'a da değişiklikler getirir. Tam da hayatı yavaş yavaş rayına oturmaya başlamışken, Lin Yu Jing'in annesi Lin Zhi onu zorla memleketine geri götürür. Bir yıl sonra, üniversitede Shen Juan ile yeniden bir araya gelir. Shen Juan'ın ailesinin zor günler geçirdiğini ve yaşadığı travmayı hâlâ atlatamadığını öğrenir. Lin Yu Jing ve sınıf arkadaşlarının yardımıyla, Shen Juan yavaş yavaş bulanıklıktan çıkar. Lin Yu Jing de hayatta kendi yönünü bulur.
676.3B izlenme