Hakkımızda

Web Drama Turkey'e hoş geldiniz, biz Asya kıtasının büyüleyici kültürünü ülkemize tanıtmayı hedefleyen bir çeviri platformuyuz. Asya dizileri, filmleri, programları ve animelerini Türkçe diline çevirip sizlere sunan bir ekibiz. Kore, Çin, Tayvan, Japonya, Tayland gibi ülkelerin zengin kültürel mirasını, benzersiz hikayelerini ve kapsamlı sanat eserlerini, Türk izleyicileriyle buluşturarak kültürler arası bir köprü kurmayı amaçlıyoruz. Site yöneticileri olarak bu işi hobi amaçlı yapıyoruz ve herhangi bir şekilde kâr amacı gütmüyoruz. Çeviri ekibimizse site giderlerinden arta kalan reklam bütçesi ile harçlık karşılığında icra ettikleri hobilerini taçlandırıyorlar.

Sitemizde sadece kendi içeriklerimize değil, başka ekiplerin içeriklerine de gerekli izinleri alarak yer veriyoruz. Ayrıca herkese açık şekilde yayınlanan içerikleri de kütüphanemize dahil ederek izleyici kitlemize kolaylık sağlamak amacıyla elimizden geleni yapıyoruz. İzleyicilerimizin ilgisi ve destekleri, bize bu yolda ilerleme gücü veriyor, sizinle birlikte bu büyüleyici Asya yolculuğunu paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sitemizde bulunan tüm videolar, video paylaşım siteleri aracılığıyla embed teknolojisi kullanılarak yayınlanmaktadır ve sunucularımızda herhangi bir video içeriği barındırılmamaktadır. Eğer platformumuzun sizin ya da şirketinizin yayın haklarını ihlal ettiğini düşünüyorsanız lütfen bize [email protected] e-posta adresi üzerinden gerekli kanıtlarla birlikte geri bildirimde bulunun. Reklam ve işbirliği için aynı e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Web Drama Turkey is a non-profit, volunteer translation team that aims to promote Korean culture. If you think our team is violating your or your company's broadcasting rights, please contact us via the e-mail address [email protected].

All videos on our site are published through video sharing sites and no video content is hosted on our server. Our site does not directly or indirectly generate any income through advertisements, and the advertisements you encounter on Moly, Sibnet and derivative players have nothing to do with our site.


웹 드라마 터키는 한국 문화를 알리는 것을 목표로 하는 비영리 자원봉사 팀입니다. 저희 팀이 귀사 또는 귀사의 방송권을 침해하고 있다고 생각되시면, 부디 [email protected] 로 연락해 주십시오.

저희 사이트의 모든 비디오는 비디오 공유 사이트를 통해 게시되고 있으며 어떠한 영상 콘텐츠든 저희 서버에서 호스팅되지 않습니다. 또한 저희 사이트는 광고를 통한 직간접적 수익을 일체 벌여들이고 있지 않으며, Moly, Sibnet 혹은 파생 플레이어에서 나오는 광고는 저희와 관련이 없음을 알려드립니다.