Şu anda bu içeriği reklamlı video oynatıcıdan izliyorsunuz, eğer reklamlar rahatsız edici seviyedeyse reklamsız alternatiflere (vk, ok, vudeo) geçebilirsiniz.
Eğer video yerine siyah ekran geliyorsa reklam engelleyici kaynaklıdır, alternatif kaynağa geçebilirsiniz. Lütfen bu konu hakkında rapor göndermeyin.
VK kaynağında şu an genel bir problem bulunmaktadır, en kısa sürede çözüm üreteceğiz.
Güney Kore

Bring the Soul: The Movie

브링더소울:더무비

Süre
1 Saat 43 Dakika
Yayın yılı
2019
Genel Bakış
BTS, dönüm noktası niteliğindeki "Love Yourself" turunun ardından BRING THE SOUL: THE MOVIE ile sinema ekranlarına muzaffer bir şekilde geri dönüyor. Sahnedeki herhangi bir ışıktan daha parlak olan grup, şimdi bizi sahne ışıklarının arkasına davet ediyor. Avrupa turlarının son konserinin ertesi günü, Paris'te bir çatı katında BTS, yeni şehirleri deneyimlemekten dünya çapında binlerce ARMY'nin önünde performans sergilemeye kadar kendi hikayelerini anlatıyor. Turdan muhteşem konser performanslarının yanı sıra samimi grup tartışmalarının yer aldığı, BTS'in sahneden uzaktaki dünyasına bir bakış, bu kaçırılmaması gereken bir sinema etkinliği. BTS'in yolculuğu devam ediyor! * Bulunan tek kaynaktır. Yeni kaynak geldiğinde güncellenecektir.
Beuring Deo Sowool: Deo Moobi
브링더소울:더무비
Bring the Soul: The Movie
BTS
Bangtan
J-Hope
Suga
Jin
V
Jimin
RM
Jungkook
0
Yorumlar
Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş, Kayıt