Şu anda bu içeriği reklamlı video oynatıcıdan izliyorsunuz, eğer reklamlar rahatsız edici seviyedeyse reklamsız alternatiflere (vk, ok, vudeo) geçebilirsiniz.
Eğer video yerine siyah ekran geliyorsa reklam engelleyici kaynaklıdır, alternatif kaynağa geçebilirsiniz. Lütfen bu konu hakkında rapor göndermeyin.
VK kaynağında şu an genel bir problem bulunmaktadır, en kısa sürede çözüm üreteceğiz.
Japonya

Today's Kira-kun

きょうのキラ君

Süre
1 saat 49 dk
Yayın yılı
2017
Genel Bakış
Yakışıklı çocuk Kira Yuiji'ye aşık olan Okamura Ninon adlı liseli bir kızın beslediği bir aşk hikayesi. Geçmişte zorbalığa maruz kalan Ninon, diğer insanlarla iletişim kurmakta zorlanıyor, bu nedenle kaküllerini uzun tutuyor ve çevresiyle güvenli bir mesafeyi koruyor. Ninon kuşlara olan sevgisinden dolayı alay ediliyordu ve onu savunmak için dünyanın en yakışıklı ve popüler çocuğu Kira geldi.sınıfta. Herkes Kira'ya hayrandı ama kimse onun yalnız hissettiğini ve kalp hastalığından muzdarip olduğunu bilmiyordu. Ninon sırrı öğrenir ve hayatının geri kalan yılı boyunca Kira'nın yanında kalacağına söz verir. Ninon, Kira'nın arkadaşları Kazuhiro Yabe ve Yahagi Rei ile birlikte bir dostluk bağı kurarak Kira'nın kalan 365 gününü parlak ve anlamlı kılar.
İlk Aşk
Lise
Live Action
0
Yorumlar
Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş, Kayıt