Şu anda bu içeriği reklamlı video oynatıcıdan izliyorsunuz, eğer reklamlar rahatsız edici seviyedeyse reklamsız alternatiflere (vk, ok, vudeo) geçebilirsiniz.
Eğer video yerine siyah ekran geliyorsa reklam engelleyici kaynaklıdır, alternatif kaynağa geçebilirsiniz. Lütfen bu konu hakkında rapor göndermeyin.
VK kaynağında şu an genel bir problem bulunmaktadır, en kısa sürede çözüm üreteceğiz.
Güney Kore

Project Wolf Hunting

늑대사냥

Süre
1 saat
Yayın yılı
2022
Genel Bakış
Kötü şöhretli hükümlüleri Filipinler'den Güney Kore'ye iade etme çabaları ölümcül bir havaalanı bombalaması tarafından engellendiğinde, Koreli yetkililer bir sonraki transferleri için kargo gemisi Frontier Wolf'a el koyar. Bir suç imparatorluğunun duygusuz varisi de dahil olmak üzere aşağılıklardan oluşan bir haydutlar çetesi olarak devasa gemiye bindirilip onlara iki düzine sert dedektif ve öfkeli bir Sahil Güvenlik kaptanının eşlik ediyor. Yoğun güvenliğe rağmen, geminin kontrolünü ele geçirme planı mahkumlar arasında sızar ve kısa süre sonra patlak verir, ancak ne polisin ne de dolandırıcının bilmediği şey, yük gemisinin tek kargosunun onlar olmadığı ve acımasız bir canavarla yüzleşmeleri gerektiğidir.
Project Wolf Hunting
Project Wolf Hunting Türkçe Altyazılı
늑대사냥
0
Yorumlar
Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş, Kayıt