Şu anda bu içeriği reklamlı video oynatıcıdan izliyorsunuz, eğer reklamlar rahatsız edici seviyedeyse reklamsız alternatiflere (vk, ok, vudeo) geçebilirsiniz.
Eğer video yerine siyah ekran geliyorsa reklam engelleyici kaynaklıdır, alternatif kaynağa geçebilirsiniz. Lütfen bu konu hakkında rapor göndermeyin.
VK kaynağında şu an genel bir problem bulunmaktadır, en kısa sürede çözüm üreteceğiz.
Çin

Please Enlighten Me

请多指教

Süre
1 saat 16 dk
Yayın yılı
2021
Genel Bakış
Müzik Konservatuarı'ndan mezun olan öğrenci Lin Zhi Xiao ile babasının doktoru Gu Wei arasındaki hikayeyi anlatıyor. Dördüncü sınıf öğrencisi Lin Zhi Xiao, mezuniyetinden hemen önce dibe vurur. Babası kanser nedeniyle hastaneye kaldırılır ve ona saygın bir şirkette çalışma şansından vazgeçmekten başka seçenek kalmaz. Biten bir ilişkinin acısını da taşıyor. Aşka ve geleceğine dair tüm güzel hayalleri bir anda paramparça olur. Tam o sırada babasının doktoru Gu Wei, Lin Zhi Xiao'nun hayatına girer. Aşk başladığında insanlar çoğu zaman bunun aşk olduğunu bilmezler. Daha önce incinmiş ve artık aşka inanmayan iki kişi birbirini tanımaya başlar. Belirsizlikler, aksilikler, yanlış anlaşılmalar ve gerilemeler vardır ama aşık olma sürecinde hayatlarının geri kalanını emanet edebilecekleri kişiyi bulduklarından daha emin olurlar.
Medikal
Tıbbi
İlk Aşk
0
Yorumlar
Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş, Kayıt