Şu anda bu içeriği reklamlı video oynatıcıdan izliyorsunuz, eğer reklamlar rahatsız edici seviyedeyse reklamsız alternatifleri tercih edebilirsiniz.
VK/OK/Moly kaynaklarında yaşadığınız problemler sıklıkla internet bağlantısı, cihaz, eklenti ya da tarayıcı kaynaklıdır.
Çin

Oversize Love

月半爱丽丝

Süre
1 saat 50 dakika
Yayın yılı
2020
Genel Bakış
Beklenmedik bir fırsat sayesinde, eskiden kilolu bir kız olan Lin Xiao Xi, Alice adında bir güzele dönüşür ve böylece çocukluk arkadaşı ile hayat boyu aşık olduğu kişi arasında kaldığında, ters köşeler ve kahkahalarla dolu bir hikaye başlar. Lin Xiao Xi, ünlülerin peşinden koşmayı seven iyimser ve neşeli bir kızdır. Bir adada mutlu bir şekilde yaşamakta ve oldukça iyi durumda olan bir fotoğraf stüdyosu işletmektedir. Tek dezavantajı Xiao Xi'nin biraz şişman olmasıdır! Huzurlu hayatı, kilo verme kararlılığını yeniden ateşleyen erkek idol Huang Ke'nin ortaya çıkmasıyla karışır. Beklendiği gibi, çabalarında bir kez daha başarısız olur. Şans eseri, Lin Xiao Xi sihirli bir şekilde kilo vermesini sağlayan sihirli bir iksirle karşılaşır. Dönüşümünden sonra Lin Xiao Xi, Huang Ke'ye yaklaşmak için Alice takma adını kullanır. Bu arada, çocukluk arkadaşı Han Bing, Huang Ke ile bir araya gelme girişimlerini defalarca engeller. Küçüklüklerinden beri hep onun yanında olmuştur ve en yakın arkadaşına karşı altında yatan duyguları yavaş yavaş anlamaya başlamıştır.
Oversize Love
月半爱丽丝
0
Yorumlar
Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş, Kayıt