Şu anda bu içeriği reklamlı video oynatıcıdan izliyorsunuz, eğer reklamlar rahatsız edici seviyedeyse reklamsız alternatiflere (vk, ok, vudeo) geçebilirsiniz.
Eğer video yerine siyah ekran geliyorsa reklam engelleyici kaynaklıdır, alternatif kaynağa geçebilirsiniz. Lütfen bu konu hakkında rapor göndermeyin.
VK kaynağında şu an genel bir problem bulunmaktadır, en kısa sürede çözüm üreteceğiz.
Japonya

My Happy Marriage (2023)

As Long As We Both Shall Live, Watashi no Shiawasena Kekkon

Süre
1 saat 54 dk
Yayın yılı
2023
Genel Bakış
Saimori Miyo, sevgisiz, görücü usulü bir evliliğin talihsiz çocuğuydu. Annesi öldükten sonra babası, sevgilisi ve kendi kızı Kaya'yı yanına aldı. O andan itibaren Miyo'nun hayatı sadece bir hizmetçinin hayatına indirgenmişti. Daha da kötüsü, Kaya ailenin psişik yeteneklerini miras alırken, Miyo'nun hiçbir yeteneği yoktu; o gerçekten hiçbir değeri olmayan bir kızdı. Yıllarca pislik muamelesi gördükten sonra Miyo başını öne eğmeyi, acısını gizlemeyi ve her emre uymayı öğrendi . Bu nedenle, şu ana kadar potansiyel eşlerinin hepsini uzaklaştıracak kadar zalim olduğu söylenen bir askeri yüzbaşı olan Kudo Kiyoka ile evlenmesinin ayarlanması hiç de şaşırtıcı değil. Acı dolu bir çocukluktan acı dolu bir evliliğe kadar Miyo'yu bekleyen gelecek işte bu; ya da o öyle düşünüyordu. Beklentilerinin aksine yeni kocası aslında iyi kalplidir. Miyo'yu gerçekte bekleyen şey, mutluluklarla dolu, sonsuz bir evliliktir!
Doğaüstü
Uyarlama
顎木あくみ
0
Yorumlar
Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş, Kayıt