Şu anda bu içeriği reklamlı video oynatıcıdan izliyorsunuz, eğer reklamlar rahatsız edici seviyedeyse reklamsız alternatiflere (vk, ok, vudeo) geçebilirsiniz.
Eğer video yerine siyah ekran geliyorsa reklam engelleyici kaynaklıdır, alternatif kaynağa geçebilirsiniz. Lütfen bu konu hakkında rapor göndermeyin.
VK kaynağında yaşanan siyah ekran ve donma sorunlarının sitemizle alakası bulunmamaktadır, rapor göndermeniz hiçbir şeyi değiştirmeyecektir.
Çin

My Blue Summer

暗戀·橘生淮南

Süre
1 saat 43dk
Yayın yılı
2022
Genel Bakış
Sheng Huai Nan, Luo Zhi'nin kalbinde çok uzun zamandır derin bir isimdir. Yukarı bakıp onu takip etmeden edemeyen Luo Zhi'ye bir ışık ışını gibi. Çatıdaki "Luo Zhi, Sheng Huai Nan'ı seviyor" yazan oyma, Luo Zhi'nin asla yüksek sesle söyleyemeyeceğini söyleyen aşk beyanını temsil ediyor. Luo Zhi, Sheng Huai Nan'ın onunla aynı üniversitede olduğunu fark etmek için yeniden başlamayı dört gözle bekliyordu. İkisi yavaş yavaş yakınlaşıyor, ancak duygularını ifade etmeye cesaret edemiyorlar. Gerçek hayattaki baskılar birbiri ardına geldiğinde, bu gizli aşka ne olacak?
0
Yorumlar
Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş, Kayıt