Şu anda bu içeriği reklamlı video oynatıcıdan izliyorsunuz, eğer reklamlar rahatsız edici seviyedeyse reklamsız alternatiflere (vk, ok, vudeo) geçebilirsiniz.
Eğer video yerine siyah ekran geliyorsa reklam engelleyici kaynaklıdır, alternatif kaynağa geçebilirsiniz. Lütfen bu konu hakkında rapor göndermeyin.
VK kaynağında şu an genel bir problem bulunmaktadır, en kısa sürede çözüm üreteceğiz.
Japonya

Even If This Love Disappears from the World Tonight

こんや、せかいからこのこいがきえても , セカコイ

Süre
2 saat 1 dk
Yayın yılı
2022
Genel Bakış
Kahraman Kamiya Tooru, sınıf arkadaşlarının ona zorbalık yapmasını engellemek için sınıfındaki Hino Maori adlı kıza yalan bir itirafta bulunur. Maori itirafın yalan olduğunu bilmesine rağmen üç kurala evet diyor: "Okul bitene kadar benimle konuşma", "İletişimi kısa tut" ve "Birbirinize aşık olmayın". İkili birbirlerine aşık olmayacaklarına söz verirler ancak birbirlerini tanıdıkça birbirlerine çekildiklerini fark ederler. Tooru nihayet hislerine hakim olamayınca Maori'nin sözleri beklenmedikti. "İleriye dönük bir hafıza kaybım var ve geceleri uyuduğumda bazı şeyleri unutuyorum. Bir günde olup biten her şeyi". Anıları ve deneyimleri her gün sıfırlanıyor, hafızasını canlı tutmak için o günkü olayları bir günlüğe yazıyor ve sabah erkenden kalkıp bunları gözden geçiriyordu. Tooru kendisini ona mümkün olduğu kadar çok mutluluk getirmeye adamıştır. Ancak bu günlük yaşam çok uzun sürmedi. Tooru'nun Maori'nin mutluluğunu korumak için tasarladığı "plan" nedir? Şiddetli doruk noktası ve kırılgan hassasiyet, dünyayı bir kez daha sıcak gözyaşlarına boğacak.
Amnezi
Hastalık
世界からこの恋が消えても
3
Yorumlar
Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş, Kayıt