Şu anda bu içeriği reklamlı video oynatıcıdan izliyorsunuz, eğer reklamlar rahatsız edici seviyedeyse reklamsız alternatiflere (vk, ok, vudeo) geçebilirsiniz.
Eğer video yerine siyah ekran geliyorsa reklam engelleyici kaynaklıdır, alternatif kaynağa geçebilirsiniz. Lütfen bu konu hakkında rapor göndermeyin.
VK kaynağında yaşanan siyah ekran ve donma sorunlarının sitemizle alakası bulunmamaktadır, rapor göndermeniz hiçbir şeyi değiştirmeyecektir.
Tayland

After Sundown

ดับแสงรวี

Süre
1 saat 46dk
Yayın yılı
2023
Genel Bakış
1961 yılında geçen Saengrawi Raemsawang, yirmi bir yaşına gelene kadar Luang Lung Janthakorn ile birlikte yaşadı ve Phra Nakhon'daki Sitthikornkan Kalesi'ne gönderildi. Kalenin sahibi şu anda yurt dışında yaşayan Phraphloeng'tir. Bir bilgenin sözlerine kulak veren Phloeng'in ebeveynleri onu Tayland'a geri dönmeye teşvik eder. Yirmi beş yaşına girmek üzere olan bir kehanet, güvenliğini sağlamak için yakında ruh eşini bulmasını gerektirir; kadın olmayabilirler veya Phra Nakhon'da doğmamış olabilirler. Rawi, Phloeng'in ailesiyle kaldığı süre boyunca kabuslarla boğuşur ve bir ruh tarafından rahatsız edilir. Ancak Phloeng'e yakın kalmaya başladığında ruh sessizleşir. Çok geçmeden evin peşini bırakmayan şeyin tamamen Rawi'ye odaklandığı ortaya çıkar.
Doğaüstü
İntikam
BL
Hayalet
2
Yorumlar
Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş, Kayıt