Bilgi: Ziyaretçilere pop-up reklam gösterimleri aktif edildi, pop-up reklamlardan rahatsız oluyorsanız lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.
Bilgilendirme

17 Mart 2022
Kullandığımız yabancı firma hizmet koşullarını ihlal ettiğimizi ve ülkemizin kara listede bulunduğunu belirterek tüm verilerimizi ve dosyalarımızı silmiş olup yedeklerimize ulaşmamıza izin vermemiştir.

18 Mart 2022
Firma yüzünden elimizdeki verilerden ve yedeklerden olduğumuz için daha önce güvenceye aldığımız Aralık yedeğine dönmek durumunda kaldık. Eksik film, dizi, bölüm ne varsa yeniden yüklüyoruz fakat kaybettiğimiz istatistik, yorum vb. verileri geri almamız ne yazık ki mümkün değil.

19 Mart 2022
Yolu yarıladık, çoğu diziyi ve filmi yeniden ekledik. Bazı bölümlerin videolarına ulaşamadığımız için yeniden gömüp eklemeye başladık.

20 Mart 2022
Tespit ettiğimiz eksik film, dizi ve bölümler siteye eklendi. Kimi kaynağa ulaşamadığımız için altyazıları videoya tekrar gömüp yükleyeceğiz. Son 3 aya ilişkin site güncellemelerini yeniden yazıp siteye eklemeye başladık. Akşam saatlerinde muhtemelen site yayına açılacak.

Veri kaybı neticesinde son 3 aya dair üyelikler, yorumlar ve istatistikler silinmiş olup güncel olmadıkları için tüm avatarlar, bildirimler ve listeler sıfırlanmıştır. 2022 içerisinde kayıt olan kullanıcılarımızın siteye tekrar kayıt olması gerekmektedir.

Güncellemelere ilişkin detaylı bilgiyi sosyal medya hesaplarımızda bulabilirsiniz.
https://twitter.com/webdramaturkey
https://instagram.com/webdramaturkey
https://discord.gg/vX33uCbkBx