Bilgi: Ziyaretçilere pop-up reklam gösterimleri aktif edildi, pop-up reklamlardan rahatsız oluyorsanız lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.
Gündem
Web Drama Turkey ile Kore dizilerini ve filmlerini keşfedin!
어른연습생
Adult Trainee
Tür
Gençlik
Ülke
Güney Kore
Süre
7 dakika
Yayın yılı
2021
"Yetişkin Stajyer", vücutları olgunlaştıkça hormonal gençlerin hikayesini anlatıyor. Mastürbasyona bağımlı olan Jae Min, erkek arkadaşıyla riskli bir buluşmaya başlayan muhafazakar Yu Ra ve daha önce hiç erkek arkadaşı olmayan aşırı kilolu Na Eun var. Drama, 18 yaşındakilerin ham ve doğru endişelerini ve aşk hikayelerini Gen Z'nin ilişki kurabileceği şekilde ifade etmeyi amaçlıyor.
502569 izlenme
인어왕자: 더 비기닝
The Mermaid Prince: The Beginning
Tür
Romantik
Ülke
Güney Kore
Süre
1 Bölüm dakika
Yayın yılı
2020
Aşka inanmadığı için çıkmayı bırakmaya karar veren lise öğrencisi Jo Ahra'nın Woohyuk ile tanışmasıyla ortaya çıkan aşk hikayesini anlatıyor.
190257 izlenme
유미의 세포들
Yumi's Cells
Tür
Fantastik
Ülke
Güney Kore
Süre
14 Bölüm dakika
Yayın yılı
2021
155347 izlenme
별똥별
Sh**ting Stars
Tür
Romantik
Ülke
Güney Kore
Süre
16 dakika
Yayın yılı
2022
Sahne arkası, eğlence endüstrisinin halkla ilişkiler ekiplerine, yöneticilerine ve muhabirlerine, yıldızlarının yarattığı karmaşaları temizlemek için çabalamalarını konu alıyor. Oh Han Byul bir eğlence ajansının halkla ilişkiler ekibine liderlik ediyor. En iyi müşterilerinden biri yanlış yapamayan yıldız Gong Tae Sung. Birlikte lisedeydiler ve burada onun yeminli düşmanı oldu. Sürekli kavga ediyorlar ama yakında birbirlerine karşı hisler besleyecekler.
130953 izlenme
그림자 미녀
Shadow Beauty
Tür
Dram
Ülke
Güney Kore
Süre
13 dakika
Yayın yılı
2021
Görünüşü nedeniyle Koo Ae Jin okulda zorbalığa maruz kalıyor ve hatta yabancılar tarafından hakarete uğruyor. Ancak okuldan sonra gizli bir hayat sürüyor: yoğun makyaj ve saatlerce fotoğraf düzenleme ile 770 bin takipçisi olan bir sosyal medya yıldızı olan Genie olarak yaşıyor. Koo Ae Jin, gerçek benliği ile Genie arasındaki çizgide ilerlerken okuldan bir çocuk onun sırrını öğrendiğinde ne olacak?
127621 izlenme
더 글로리
The Glory
Tür
Dram
Ülke
Güney Kore
Süre
8 dakika
Yayın yılı
2022
Okulda zorbalığa ve korkunç bir tacize uğrayan, ancak kinini uzun süre içine gömen genç bir kadın, artık birer yetişkin olan okul arkadaşlarından intikam almak ve faillere suçlarının bedelini ödetmek için bir dizi plan yapar ve işe koyulur. Ne de olsa, intikam soğuk yenen bir yemektir.
107568 izlenme
디어엠
Dear M.
Tür
Üniversite
Ülke
Güney Kore
Süre
12 Bölüm dakika
Yayın yılı
2021
94601 izlenme
아이돌: 더 쿠데타
Idol: The Coup
Tür
Gençlik
Ülke
Güney Kore
Süre
12 dakika
Yayın yılı
2021
Dağılmamak için tek bir “başarıya” ihtiyaç duyan “mahkum putların” son hikayesini canlandırıyor." Başarısızlıklarıyla büyüdükçe hayallerini güvenle bırakan ve yeni hedeflerine doğru cesur adımlar atan gençlerin hikayesi. Kim Jenna, son 6 yıldır Cotton Candy'nin bir üyesidir. Cha Jae Hyuk, Cotton Candy'i yöneten eğlence şirketinin CEO'sudur. Seo Ji Han, Cotton Candy ile aynı eğlence şirketine ait olan popüler idol grubu Mas'ın bir üyesidir. Grubu dağıtmamak için Pamuk Şekerin sadece bir kerelik bir vuruşa ihtiyacı var.
88621 izlenme
사내 맞선
A Business Proposal
Tür
Romantik
Dramalist
8.9
Ülke
Güney Kore
Süre
12 dakika
Yayın yılı
2022
Shin Hari (Kim Sejeong), arkadaşının müstakbel partneri tarafından 'reddedilmek' amacıyla arkadaşı kılığında görücü usulü bir randevuya çıkar. Ancak Hari'nin şirketinin CEO'su Kang Taemoo (Ahn Hyoseop) olduğu ortaya çıkınca planları ters gider ve bir teklifte bulunur.. Shin Hari GO Food'un Gıda Geliştirme Ekibinde Araştırmacıdır. Yakın arkadaşı Yeong-seo'nun talep etmesi üzerine kılık değiştirip , müstakbel bir evlilik partneriyle görücü usulü bir randevuya çıkar
75812 izlenme
일진에게찍혔을대
Best Mistake
Ülke
Güney Kore
Süre
3 sezon dakika
Yayın yılı
2019
Geçmişinden bir çocuğun onu yalnız bırakmasını sağlamak için, Kim Yeon Do, erkek arkadaşı olduğunu iddia eden rastgele bir adamın fotoğrafını yükler. Ancak, seçtiği fotoğrafın kötü çocuk öğrencisi Ji Hyun Ho olduğunun farkında değil. Bunu telafi etmek için onunla daha fazla zaman geçirdiğinde, insanların gördüklerinden çok daha fazlasına sahip olduklarını fark eder.
71194 izlenme