Bilgi: Ziyaretçilere pop-up reklam gösterimleri aktif edildi, pop-up reklamlardan rahatsız oluyorsanız lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.
Gündem
Web Drama Turkey ile Kore dizilerini ve filmlerini keşfedin!
어른연습생
Adult Trainee
Tür
Gençlik
Ülke
Güney Kore
Süre
7 dakika
Yayın tarihi
12.11.2021
"Yetişkin Stajyer", vücutları olgunlaştıkça hormonal gençlerin hikayesini anlatıyor. Mastürbasyona bağımlı olan Jae Min, erkek arkadaşıyla riskli bir buluşmaya başlayan muhafazakar Yu Ra ve daha önce hiç erkek arkadaşı olmayan aşırı kilolu Na Eun var. Drama, 18 yaşındakilerin ham ve doğru endişelerini ve aşk hikayelerini Gen Z'nin ilişki kurabileceği şekilde ifade etmeyi amaçlıyor.
361712 izlenme
유미의 세포들
Yumi's Cells
Tür
Komedi
Ülke
Güney Kore
Süre
14 Bölüm dakika
Yayın tarihi
2021
121706 izlenme
그림자 미녀/False Beauty/Geulimja Minyeo
Shadow Beauty
Ülke
Güney Kore
Süre
13 dakika
Yayın tarihi
2021
Görünüşü nedeniyle Koo Ae Jin okulda zorbalığa maruz kalıyor ve hatta yabancılar tarafından hakarete uğruyor. Ancak okuldan sonra gizli bir hayat sürüyor: yoğun makyaj ve saatlerce fotoğraf düzenleme ile 770 bin takipçisi olan bir sosyal medya yıldızı olan Genie olarak yaşıyor. Koo Ae Jin, gerçek benliği ile Genie arasındaki çizgide ilerlerken okuldan bir çocuk onun sırrını öğrendiğinde ne olacak?
119200 izlenme
인어왕자: 더 비기닝
The Mermaid Prince: The Beginning
Süre
1 Bölüm dakika
Yayın tarihi
2020
Aşka inanmadığı için çıkmayı bırakmaya karar veren lise öğrencisi Jo Ahra'nın Woohyuk ile tanışmasıyla ortaya çıkan aşk hikayesini anlatıyor.
98438 izlenme
별똥별
Sh**ting Stars
Tür
Komedi
Ülke
Güney Kore
Süre
16 dakika
Yayın tarihi
22.04.2022
Sahne arkası, eğlence endüstrisinin halkla ilişkiler ekiplerine, yöneticilerine ve muhabirlerine, yıldızlarının yarattığı karmaşaları temizlemek için çabalamalarını konu alıyor. Oh Han Byul bir eğlence ajansının halkla ilişkiler ekibine liderlik ediyor. En iyi müşterilerinden biri yanlış yapamayan yıldız Gong Tae Sung. Birlikte lisedeydiler ve burada onun yeminli düşmanı oldu. Sürekli kavga ediyorlar ama yakında birbirlerine karşı hisler besleyecekler.
89036 izlenme
사내 맞선
A Business Proposal
Tür
Komedi
Dramalist
8.9
Ülke
Güney Kore
Süre
12 dakika
Yayın tarihi
2022
Shin Hari (Kim Sejeong), arkadaşının müstakbel partneri tarafından 'reddedilmek' amacıyla arkadaşı kılığında görücü usulü bir randevuya çıkar. Ancak Hari'nin şirketinin CEO'su Kang Taemoo (Ahn Hyoseop) olduğu ortaya çıkınca planları ters gider ve bir teklifte bulunur.. Shin Hari GO Food'un Gıda Geliştirme Ekibinde Araştırmacıdır. Yakın arkadaşı Yeong-seo'nun talep etmesi üzerine kılık değiştirip , müstakbel bir evlilik partneriyle görücü usulü bir randevuya çıkar
68675 izlenme
바이트 씨스터즈
Bite Sisters
Tür
Fantastik
Ülke
Güney Kore
Süre
10 dakika
Yayın tarihi
2021
Adaletsizliği görmeye dayanamayan 821 yaşındaki bir vampir olan Han Yi Na hakkındaki bu drama. Han Yi Na, beklenmedik bir şekilde bir milyonu aşkın takipçisi olan bir trend belirleyici olduğunda, gücünü ihtiyacı olanlara gizlice yardım etmek için kullanır.
52620 izlenme
아이돌: 더 쿠데타
Idol: The Coup
Tür
Gençlik
Ülke
Güney Kore
Süre
12 dakika
Yayın tarihi
08.11.2021
Dağılmamak için tek bir “başarıya” ihtiyaç duyan “mahkum putların” son hikayesini canlandırıyor." Başarısızlıklarıyla büyüdükçe hayallerini güvenle bırakan ve yeni hedeflerine doğru cesur adımlar atan gençlerin hikayesi. Kim Jenna, son 6 yıldır Cotton Candy'nin bir üyesidir. Cha Jae Hyuk, Cotton Candy'i yöneten eğlence şirketinin CEO'sudur. Seo Ji Han, Cotton Candy ile aynı eğlence şirketine ait olan popüler idol grubu Mas'ın bir üyesidir. Grubu dağıtmamak için Pamuk Şekerin sadece bir kerelik bir vuruşa ihtiyacı var.
49087 izlenme
뒤로맨스
Romanced
Süre
8 dakika
Yayın tarihi
2021
Tiyatroda geçen ilginç ve kışkırtıcı gizli romantizm. Her iki başrolün de gerçek kimliklerini gizli tuttuğu bir intikam planına dayanan bir oyun devam ediyor.
43591 izlenme
블루밍
Blueming
Tür
BL
Ülke
Güney Kore
Süre
11 dakika
Yayın tarihi
2022
Cha Si-won gittiği her yerde popüler biridir. Si-won küçüklüğünden beri çirkin olduğu yüzünden dalga konusu olmuştur. Bundan dolayı yakışıklı olmak için çok çabalamıştır. Üniversiteye başlayacak olan Si-won popüler olacağından emindir. Fakat Hyung Da-woon adlı kişi doğuştan güzel ve dikkat çekicidir. Ailesi zengindir ve iyi kalpli de bir insandır.
42520 izlenme