Gündem
Web Drama Turkey ile Kore dizilerini ve filmlerini keşfedin!
我的人间烟火
Fireworks of My Heart
Tür
Aksiyon
Ülke
Çin
Süre
40 dakika
Yayın yılı
2023
İtfaiye şefi Song Yan ve acil servis doktoru Xu Qin, küçükken aileleri sebebiyle ayrılırlar. On yıl sonra meslekleri nedeniyle tekrar karşılaşırlar. Yaşamı ve ölümü birlikte yaşadıktan sonra, birlikte çalışarak ve birbirlerini cesaretlendirerek geri dönüş yollarını bulmayı başarırlar. Yıllar sonra birbirlerinin bireysel gelişimini kabul ederler, ancak bu sefer birlikte kalmak için yollarındaki engellerin üstesinden gelebilecekler mi?
1161226 izlenme
偷偷藏不住
Hidden Love
Tür
Romantik
Ülke
Çin
Süre
25 dakika
Yayın yılı
2023
Sang Zhi henüz küçükken abisinin arkadaşı Duan Jia Xu ile karşılaşır ve zamanla ona aşık olur fakat bir şekilde iletişimi kaybederler. Sang Zhi liseden mezun olduktan sonra onun bulunduğu şehirdeki üniversiteye gider ve samimi etkileşimleri sırasında yakınlık kurup yavaşça birbirlerine aşık olurlar.
704926 izlenme
소용없어 거짓말
My Lovely Liar
Tür
Komedi
Ülke
Güney Kore
Süre
16 dakika
Yayın yılı
2023
Mok Sol Hee, insanların yalan söyleyip söylemediğini ayırt etmesini sağlayan özel bir yeteneğe sahiptir. Yeteneğinden nefret ediyor ve bunu bir lanet olarak görüyor. Özel yeteneği nedeniyle kimseye güvenemez. Mok Sol Hee, masum olduğu konusunda ısrar eden ama kimse ona inanmayan bir cinayet şüphelisine karışır.
639682 izlenme
어른연습생
Adult Trainee
Tür
Romantik
Ülke
Güney Kore
Süre
7 dakika
Yayın yılı
2021
"Yetişkin Stajyer", vücutları olgunlaştıkça hormonal gençlerin hikayesini anlatıyor. Mastürbasyona bağımlı olan Jae Min, erkek arkadaşıyla riskli bir buluşmaya başlayan muhafazakar Yu Ra ve daha önce hiç erkek arkadaşı olmayan aşırı kilolu Na Eun var. Drama, 18 yaşındakilerin ham ve doğru endişelerini ve aşk hikayelerini Gen Z'nin ilişki kurabileceği şekilde ifade etmeyi amaçlıyor.
611131 izlenme
以爱为营
Only for Love
Tür
Komedi
Ülke
Çin
Süre
36 dakika
Yayın yılı
2023
Çin'in önde gelen finans gazetelerinden birinde çalışan muhabir Zheng Shu Yi ilk sayfada haber yapmak için ülkenin en genç CEO'larından biri olan Shi Yan ile röportaj yapmak ister fakat ikili arasında bir takım karışıklıklar yaşanır ve daha sonra yolları tekrar kesişir. İstemeden de olsa birbirlerini tanıdıkça kaderlerinin iç içe geçmiş olduğunu fark etmeye başlarlar. Shi Yan çıkarları için Zheng Shu Yi'nin şirketi hakkında bir dizi hikâye yazmasına izin verir. Ancak filizlenen iş ilişkisi onları aşka giden yola götürebilir mi?
464360 izlenme
Parıldayan Karpuz
Tür
Fantastik
Ülke
Güney Kore
Süre
16 dakika
Yayın yılı
2023
Ebeveynleri ve kardeşi işitme engelli olan müzik dahisi şans eseri gizemli bir yeri ziyaret edip geçmişe gider. Orada babası, annesi ve annesinin rakibiyle tanışır fakat işler hiç beklediği gibi gitmeyecektir.
311092 izlenme
白日梦我
You Are Desire
Tür
Romantik
Ülke
Çin
Süre
30 dakika
Yayın yılı
2023
Lin Yu Jing'in anne ve babası boşandıktan sonra, babasıyla birlikte yeni bir şehre taşınır ve burada yeni okullarında "kötü huylu" Shen Juan ile sıra arkadaşı olur. Yeniden tanışırlar, ayrılırlar ve üniversitede tekrar bir araya gelirler. Lin Yu Jing, babasının yeniden evlenmesinden sonra karma bir aileye yeniden uyum sağlama konusunda başlangıçta endişe doluydu, ancak üvey annesi ve üvey kardeşi Fu Ming Xiu tarafından sıcak bir şekilde karşılandı. Ayrıca yeni bir gruba uyum sağlamanın zor olacağını düşünse de yeni okulunda kısa sürede ilginç sınıf arkadaşlarıyla tanışır. Onun gelişi, bir yıl geride kalan yeni sıra arkadaşı Shen Juan'a da değişiklikler getirir. Tam da hayatı yavaş yavaş rayına oturmaya başlamışken, Lin Yu Jing'in annesi Lin Zhi onu zorla memleketine geri götürür. Bir yıl sonra, üniversitede Shen Juan ile yeniden bir araya gelir. Shen Juan'ın ailesinin zor günler geçirdiğini ve yaşadığı travmayı hâlâ atlatamadığını öğrenir. Lin Yu Jing ve sınıf arkadaşlarının yardımıyla, Shen Juan yavaş yavaş bulanıklıktan çıkar. Lin Yu Jing de hayatta kendi yönünü bulur.
281426 izlenme
独家童话
Exclusive Fairytale
Tür
Gençlik
Ülke
Çin
Süre
24 dakika
Yayın yılı
2023
Ling Chao, çocukluğundan beri annesinin kız çocuklarına olan ilgisini fark etmişti. Komşularının ailesi ise Xiao Tu adında yaşıt bir kıza sahipti ve Ling Chao zamanla onun adeta kardeşi olmuştu. İkisi sürekli rekabet halindeydiler; Ling Chao her konuda mükemmelliği hedeflerken, Xiao Tu'nun annesi tarafından gösterilen başarıları onunkinden daha değerli görülüyordu. Babasının sevgisinden yoksun büyüyen Ling Chao, duygusal, bağımsız ve olgun biri oldu. Tek gerçek arkadaşı Xiao Tu'ydu ve kalbinde ona karşı özel bir sevgi beslemeye başlamıştı, ama bunu hiç itiraf etmemişti. Ling Chao ve Xiao Tu birlikte büyüdükçe, birbirlerine olan bağları güçlendi ve birlikte zorlukların üstesinden gelmeye çalıştılar. Ling Chao'nun içindeki duygusal çatışmalar ve aşkını gizli tutma mücadelesi, hikayeye derinlik katıyordu. Zamanla, Ling Chao ve Xiao Tu arasındaki arkadaşlık, aşka dönüştü. Ancak Ling Chao, geçmişteki travmaları nedeniyle duygularını ifade etmekten korkuyordu. Hayat, Ling Chao ve Xiao Tu'ya çeşitli zorluklar ve değişimler getirdi. İkisi de genç yetişkinler olarak kendi yollarını bulmaya çalışırken, sevgilerini anlamak ve ifade etmek için içsel bir yolculuğa çıktılar. Ling Chao ve Xiao Tu, kendi iç dünyalarındaki korkularla yüzleşirken ve aşklarını kabul ederken, bu güzel hikaye izleyicilere unutulmaz bir gençlik aşkının büyüsünü sunuyor.
273511 izlenme
照亮你
A Date With The Future
Tür
Romantik
Ülke
Çin
Süre
36 dakika
Yayın yılı
2023
On yıl önce Xu Lai, itfaiyeci Jin Shi Chuan ve kurtarma köpeği Zhui Feng tarafından kurtarıldı. Yaralı bir Xu Lai'yi rahatlatmak için Jin Shi Chuan on yıllık bir sözü kabul eder. On yıl sonra Xu Lai, gazeteci ve köpek eğitmeni olarak Çin'e döner. Bir kurtarma sahasında Jin Chi Chuan ile karşılaşır. Sadece onu tanımakta başarısız olmakla kalmaz, aynı zamanda onu vicdansız bir muhabir sanır. Arama kurtarma köpeği ekibi kurulduğunda, Xu Lai, köpek eğitmeni olarak uluslararası nitelikleri nedeniyle Jin Shi Chuan'ın ortağı olur. Denenmiş ve test edilmiş becerileriyle herkesi yener. Muhabirler ve itfaiyeciler olarak, iki kişi her zaman ön saflarda buluşur. Tekrarlanan yaşam ve ölüm karşılaşmaları yoluyla yavaş yavaş aşık olurlar.
254019 izlenme
경이로운 소문
The Uncanny Counter
Tür
Aksiyon
Ülke
Güney Kore
Süre
16+12 dakika
Yayın yılı
2020
Kendilerine “Counter” ismini veren bir grup süper güçlere sahip genç, kimliklerini gizlemek için bir noodle restoranında çalışmaktadır. Asıl yaptıkları iş ise dünyayı tehdit eden şeytani ruhlarla savaşmaktır
244809 izlenme